Sun Flash Energy • fotowoltaika • klimatyzacje • pompy ciepła

Sunflash Logo

Najlepsza fotowoltaika dla Ciebie

Skorzystaj z oferty profesjonalistów. Wysokiej jakości instalacje fotowoltaiczne

Firma nasza specjalizuje się w odnawialnych źródłach energii. A dokładniej chodzi o panele słoneczne. Fotowoltaika Mielec oraz woj. podkarpackie to obszar działania firmy Sun Flash Energy z Mielca. Specjalizujemy się w fotowoltaice, począwszy od dokumentów poprzez technikę i instalatorstwo.

Pomagamy pozyskać inwestorom środki na inwestycje związane z fotowoltaiką. Oferujemy także doradztwo, pomoc w dopasowaniu optymalnych rozwiązań do potrzeb Państwa gospodarstw. Przeważnie obsługujemy gospodarstwa domowe, jednak często także gospodarstwa rolne, przedsiębiorstwa, obiekty przemysłowe i instytucje. Dla każdego z odbiorców wymagania są inne. Dzięki wiedzy jaką posiadamy masz pewność, że zastosowane rozwiązania po pierwsze są dobrane na miarę potrzeb po drugie to trwałe, skuteczne i sprawdzone rozwiązania.

Firmę tworzy zespół specjalistów, pasjonatów w zakresie instalacji, fotowoltaiki. Nasze instalacje fotowoltaiczne to doskonały sposób na mądre i eko-nomiczne oraz eko-logiczne gospodarstwo. Doradztwo, zakup i montaż paneli słonecznych. Zapraszamy po konsultacje i docelowo realizację naszych usług

Pompy ciepła split i monoblok

Jak zawsze, tylko markowe i sprawdzone rozwiązania. Oferujemy Państwu doskonałe, wydajne, efektywne i wyjątkowo sprawne pompy ciepła. Posiadamy odpowiednie uprawnienia, doświadczenie. Kompleksowa obsługa w tym sprzedaż i montaż pomp ciepła.

Klimatyzacja do domu, biura i firmy

Połączenie fotowoltaiki, pomp ciepła oraz klimatyzacji to doskonały wybór. Oferujemy serwis, sprzedaż i montaż klimatyzatorów. Klimatyzacja do domu i nie tylko. Zapytaj, dowiedz się więcej – w ofercie klimatyzacje VRF, split i multi-split.

 

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 5 - 1 głos

Godziny otwarcia

Poniedziałek8:00-16:00
Wtorek8:00-16:00
Środa8:00-16:00
Czwartek8:00-16:00
Piątek8:00-16:00

Opinie o firmie

  1. Bardzo dobra firma. Nasze osiedle zakładało u nich instalację. Nikt nie ma problemów. Polecili nam sąsiedzi i to był słuszny wybór. Pozdrawiam właścicieli. Mieli państwo rację, jakość była warta, zero problemów z panelami fotowoltaicznymi, falownikiem. Super!

    Odpowiedz

Podobne firmy

r e k l a m a