Firma Techniczno – Handlowa TomTech

Witam serdecznie, na stronie firmy zajmującej się kompleksowo obsługą w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, zapewnienia jakości i zarządzania środowiskiem oraz tworzeniem oprogramowania.

Współpracując z nami wybierasz:

– poczucie pewności i bezpieczeństwa,
– kompleksową ofertę,
– obniżenie kosztów działalności,
– profesjonalną obsługę.

Misją firmy jest świadczenie najwyższej jakości usług dostosowanych do profilu działalności Klienta, skutecznie wspomagających procesy zarządzania w przedsiębiorstwie.

Firma nasza rozpoczęła działalność świadcząc usługi informatyczne w 2002 roku. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, poszerzyliśmy zakres usług o kompleksową obsługę firm w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, a następnie zarządzanie jakością i środowiskiem.

Naszym celem jest tworzenie takich rozwiązań, w zakresie informatyki oraz zarządzania bezpieczeństwem, jakością i środowiskiem, które wspierałyby pracę w przedsiębiorstwie, spełniały Państwa oczekiwania, a ich koszt był jak najmniejszy.

Jednym z podstawowych celów naszej działalności jest zagwarantowanie deklarowanego poziomu jakości świadczonych usług zaspokajających w pełni potrzeby Klienta. Jakość jest gwarantem powodzenia naszych firm dziś i w przyszłości. Dlatego wysoko wykwalifikowany, doświadczony zawodowo zespół pracuje nad ciągłą poprawą jakości i funkcjonalności oferowanych produktów. Nasi specjaliści są w ciągłym kontakcie z Klientem i spełniają jego najwyższe wymagania. Dążenie do osiągnięcia wysokiej pozycji na rynku poprzez stały rozwój czyni nas kompetentnym partnerem.

Świadectwem wysokiej jakości usług jest stale powiększająca się liczba obsługiwanych firm oraz fakt wieloletniej współpracy z dużą grupą klientów.

Zapraszam do współpracy.

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 0 - 0 głosów

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a