F.T.U.H MaxTrans – transport, spedycja i rent a car Mielec

Wynajem samochodów Mielec

Firma znana z tego iż w swojej ofercie transportowej posiada znaczną ilość samochodów typu tandem i jumbo. Nasza pełna oferta to samochody o ładowności 38 europalet i 24 ton co jest idealnym rozwiązaniem dla towarów lekkich.

Polecamy naszą flotę i samochody do transportu styropianu, pianek, wełny mineralnej oraz innych gabarytowych materiałów. Poza tandem i jumbo posiadamy samochody ciężarowe z naczepami jako flota własna i spedycja. Spedycja to także samochody ciężarowe z windą, ciężarówki i busy towarowe. Pełna, kompleksowa oferta jeżeli chodzi o transport głównie transport Anglia i kraje Europejskie w tym także transport towarów do Austrii. Transport Austria i spedycja to ładunki całopojazdowe i transport drobnicowy. Również transport Ukraina, na Słowację i na Węgry.

Poza transportem i spedycją także oferta usługowa z branży motoryzacyjnej. MaxTrans to stacja paliw i doskonała wypożyczalnia samochodów osobowych. Atrakcyjne ceny, świetne samochody do wyboru. To oszczędność czasu i pieniędzy. Polecamy osobówki i busy 9-osobowe. Rent a car Mielec ul. Wolności 75 zapamiętaj naszą stację paliw i wynajem samochodów.

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 5 - 3 głosy

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a